Par Mums

Mūsu klienti – mūsu spēks!

Mēs ticam, ka cilvēkos mums apkārt ir liels spēks! Apkārtējie mūs motivē un iedvesmo. Jo vairāk mēs saņemam, jo vairāk mēs esam spējīgi dot atpakaļ.

FitStop komanda vienmēr ir ticējusi kustības spēkam un spējai sevi pilnveidot. Ne vienmēr tas ir tikai par un ap fitnesu, bet mēs ticam arī hobiju un aktīva brīvā laika pavadīšanas spēkam. Mums ir svarīgi kā apkārtējie definē savu dzīvesveidu, tādēļ mēs, FitStop, esam šeit, lai motivētu jūs, un nodrošinātu visu nepieciešamo mērķu sasniegšanai.

Kas mēs esam

UP – uz augšu! Tomēr mūsu gadījumā, Uģis un Paula, divi jauni, mērķtiecīgi cilvēki, kuri vienmēr tiecas augšup. Tieši tāpēc, 2020. gada izskaņā radījām FitStop zīmolu un interneta veikalu, kas palīdzēs arī jums doties sava mērķa virzienā.

Ideja radās pateicoties pandēmijas ietekmei uz mūsu ikdienas gaitām. Ierobežojumu dēļ ierastais ikdienas ritms tika “izsists no sliedēm”, un parādījās vairāk laika, ko veltīt sev. Tā kā ierastie ikdienas treniņi pludmales volejbolā un skvošā vairs nebija iespējami, sākām meklēt alternatīvas, lai uzturētu sevi formā. Izpētot esošo piedāvājumu, nonācām pie secinājuma, ka ir diezgan problemātiski iegādāties visu nepieciešamo vienuviet. Tādēļ arī veidojot veikalu, centāmies nodrošināt pēc iespējas plašāku un dažādāku preču klāstu, lai jums pietiktu tikai ar vienu pieturu visam nepieciešamajam – FitStop.

Patiesībā, ideja par kaut ko savu, mūsos bija jau sen, taču nekad iepriekš tā arī nevarējām saņemties ko uzsākt. Mūžīgās atrunas – nav laika, nav ideju, nezinu kā to izdarīt, gan jau neizdosies, utt. Šoreiz, rodoties idejai, izlēmām padalīties ar sev tuviem cilvēkiem, kuri mūs iedrošināja doties uz priekšu. Te nu mēs esam! 🙂

No idejas līdz darbiem

Nav svarīgi, kas Tu esi – cilvēks, kurš ir iesācējs vai jau gadiem rūdīts profesionālis, jo jebkurš no jums varēs FitStop atrast sev nepieciešamo inventāru. Ja nepieciešams kāds padoms, vai nav skaidrs, kas būs Tev vispiemērotākais, droši vērsies pie mums ar jautājumiem, un mēs palīdzēsim.

Kontakti
e-pasts: info@fitstop.lv
Tlf.: +371 20022001